O nas

Edycja: czas Covidu

Niestety – Covid i wprowadzane przez Rząd zakazy, ograniczenia realizacji szkoleń przez ostatnie dwa lata, kompletnie zmienił sposób funkcjonowanie firmy. Od maja 2021 r.  cała branża szkoleniowa została pozostawiona bez żadnego wsparcia z obowiązkiem płacenia ZUSu. Nie mamy już biur, sali wykładowej – zajęcia możemy prowadzić wyłącznie u Pracodawców w Zakładach Pracy. Pracujemy w dodatkowej pracy, mamy dodatkowe zajęcia. Nasz dorobek kilkudziesięciu lat pracy jest obecnie niewiele wart. Oczywiście pracujemy dla Państwa ale w ograniczonym zakresie.

Szanowni Państwo,

Ośrodek Kształcenia Oświatowego prowadzi działalność szkoleniową od 1990 roku. Specjalizujemy się w kształceniu dorosłych (głównie doskonalenie zawodowe). OKO jest placówką systemu oświaty pozaszkolnej, charakteryzującą się:

  • Stałymi miejscami prowadzenia działalności szkoleniowe
  • Ciągłością działalności edukacyjnej
  • Statutowym unormowaniem podstaw prawnych jej funkcjonowania

Co roku na naszych szkoleniach gościmy kilka tysięcy osób. Współpracujemy z jednostkami administracji publicznej, firmami polskimi i międzynarodowymi oraz osobami prywatnymi. Na Państwa zlecenie możemy przygotować indywidualne programy szkoleń.

Jesteśmy także firmą szkoleniowo-doradczą w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, środowiska, wdrażania sytemu HACCP.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt.